sobota 16. listopadu 2013

Moje skákačka Kirks letos nevyjde

To jsem to nějak nevypočítal dobře. Na letošek plánovaná, a v jednom zdejším příspěvku dokonce slibovaná, mnou vyráběná skákačka pro Androidy, vyjde, ale až v roce 2014. Bum. Je tady můj první oficiální odklad hry. Fuh! Cítím se jako profesionál, který nedodržel své profesionální slovo. Holt herní branže už je taková. Můžu ale slíbit, že nepůjde o další napínák kalibru Duke Nukem Forever. Udělané je toho spousta, neustále se vylepšuje - a tady je problém number jedna: Za zpoždění může taky to, že vlastně dělám teď takovou hru, kterou by asi jiný dělal až jako druhý, po všech stránkách, vylepšený díl.

A taky.

Rád bych, kdyby rovnou už moje první hra uspěla na Android Marketplace, na čemž se dá nadále jen stavět. Nadále ale trvá, že hra bude bez reklam a úplně zdarma, čímž dneska v době free 2 play a free 2 win modelů asi nikoho neohromím, ale co už.

Jaký mám s hrou cíl? Udělat pokud možno co nejlepší poctu mým oblíbeným, v dětském věku hraným, plošinovkám. Nic víc, ale ani nic míň. Takže snad už dává smysl, že to trvá déle, než bysme všichni jistě chtěli. Zajímá-li to tedy ještě někoho jiného.

Ne, dnes vážně nemůžu usnout a zahájení prodeje PS4 v tom fakt nehraje roli.

zeal

0 komentářů:

Okomentovat